Дерматологія

Трихологія

Ін'єкції краси

Косметологія лиця

Косметологія тіла

Гірудотерапія

Лазерна епіляція

Изменение структуры волоса

Выпадение волос

Волосы и кожа головы

Кожа

Тело

Морщины

Лицо

Лікування грибка нігтів

Записаться на прием

Методы коррекции:

Ефективне лікування грибкових уражень нігтів.

Грибок нігтів або оніхомікоз є не тільки проблемою естетики та зовнішнього вигляду, що відштовхує візуально. Це захворювання серйозно спотворює та руйнує ніготь, а також легко передається на сусідні нігті, кисті рук, стопи та навіть іншим людям. Грибкові інфекції, які можуть викликати різні види уражень, дуже складно і довго лікуються і найчастіше мають хронічний характер. Тому, якщо ви побачили в себе зміну кольору чи товщини нігтьовоі пластини - краще не зволікати час і одразу звернутися до дерматолога.

Існує кілька видів ураження нігтя (оніхомікозу нігтів пальців стоп та рук):

  • Поверхневий – поява смужок, плям, зміна кольору, але без зміни структури нігтьової пластини.
  • Дистально-латеральний – відбувається потовщення та деформація, змінюється забарвлення та з'являється характерний блиск.
  • Тотально-дистрофічний - ніготь починає кришитися, практично до паросткової зони.

Традиційне лікування грибка нігтів проводиться із застосуванням системних антимікотиків і мазей, а в крайніх випадках доводиться повністю видаляти уражений ніготь хірургічним шляхом. Це тривалий (до 1 року) і болісний процес, що не завжди гарантує абсолютний результат.

Сучасна медицина дозволяє лікувати безліч захворювань, а лазерні технології здійснили справжній прорив у нехірургічному лікуванні грибка нігтів. Фахівці клініки сучасної косметології та дерматології VIVA ESTE всього за кілька сеансів позбавлять вас цієї неприємної проблеми назавжди. Насамперед, оглянувши нігтьову пластину, лікар-дерматолог проводить забір матеріалу для діагностики в лабораторії. Отримавши докладний анамнез, фахівець призначає індивідуальне лікування, що відповідає стадії захворювання.

Основні переваги лазерної терапії при лікуванні грибка нігтів:

  • Безпечно. Застосовують у будь-якому віці та під час вагітності.
  • Безболісно. У процесі проведення процедури пацієнт нічого не відчуває, крім невеликого нагріву.
  • Швидко. Процедура займає в середньому 15-30 хвилин, а сам курс лікування в залежності від стадії захворювання від 3 до 10 сеансів не частіше ніж 1 раз на тиждень.
  • Не потрібне прийому лікарських препаратів.
  • На відміну від медикаментозного лікування, немає токсичної дії на організм.

Принцип лікувальної дії лазера - Світловий промінь розігріває нігтьову пластину до 50-55 oC, стерилізує ніготь та простір під ним, що блокує вогнище зараження. Стінка клітини міцелія гриба руйнується.

Поступово вражений ніготь зростає, на його місці відростає здорова нігтьова пластина.

На період лікування грибка нігтів потрібно дезінфікувати взуття та дотримуватися суворої гігієни, а також виконувати всі призначення лікаря.ПроцедураЦенаДлительность
Лікування грибка ногтя лазером350грн.15 хв
Консультація дерматолога з приводу лікування оніхомікозу700грн.30 хв